הצהרת נגישות של האתר

Yarivavraham.com

עודכן בתאריך: מרץ 2020

כללי

Yarivavraham.com שואף להבטיח כי שירותיו הקיימים נגישים לכלל השלם של משתמשי האתר.
בעלי  Yarivavraham.com השקיעו זמן ומשאבים רבים כדי להבטיח שהאתר יהיה נגיש ונוח גם לשימושם של אנשים בעלי מגבלה המקשות עליהם את השימוש באתר באופן שגרתי. השקעה זו נובעת מתוך האמונה המשותפת של צוות האתר. אמונה הגורסת כי לכל אדם מגיעה האפשרות להנות משירותינו באופן מקיף ומעמיק — ללא חסך העלול לנבוע מקיומו של פער פיזי כלשהו.

נגישות באתר  Yarivavraham.com

Yarivavraham.com מעמידה לרשותך את Widget(תוסף) הנגישות UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי.
התוכנה מאפשרת ל –  Yarivavraham.com לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1), ומציעה את כלל המכשירים הנדרשים להפיכת האתר לנגיש בצורה בטובה ביותר.

הפעלת תפריט הנגישות:

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של  Yarivavraham.com  על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בצידו השמאלי של האתר. לאחר לחיצה על תפריט הנגישות, אנא המתינו מספר רגעים עד שהתפריט יטען במלואו, ואז לחצו על התאמת הנגישות שברצונכם להחיל. לכל היבט הנגשה יש מספר אפשרויות שונות אשר ניתנות לבחירה על ידי לחיצות נוספות על אותו לחצן.

הצהרת אחריות

Yarivavraham.com  ממשיכה במאמציה לשפר ביעילות את נגישות האתר ומתן השירותים שלו מתוך אמונה שזוהי חובתנו המוסרית והחברתית לאפשר שימוש חלק, נגיש ונוח, לכלל המשתמשים, באופן קולקטיבי ושווה, אשר לא פוסח על אנשים בעלי מוגבלות.

למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל הדפים והתכנים באתר Yarivavraham.com, יתכן שקיים תוכן כלשהו אשר טרם הותאם לחלוטין לכל סוגי הנגישות או אינו מציע פתרון מדויק לאפיק נכות מסוים. זו עשויה להיות תוצאה של היעדר פתרון טכנולוגי מתאים, וסביר שמחסור זה יטופל עם מציאת פתרון הולם.

כאן בשבילך

אם נתקלתם בקשיים כלשהם עם נגישות התוכן באתרקשיים בהפעלת התוסף או שברצונכם לבקש עזרה, הדרכה או סיוע בכל אחד מחלקי מהאתר שלנו — אנא צרו עמנו קשר בשעות הפעילות המפורטות ואחד הנציגים שלנו ישמח לסייע לכם בכל דרך.

פעילות הסיוע שלנו מתקיימות כל שעות היממה. פרק הזמן הממוצע למתן תשובה נע בין מספר שעות למספר ימי עבודה.

ליצירת קשר בכל הנוגע לתיאום ונגישות האתר, ניתן לפנות אלינו בכתובת להלן:

[email protected]

הרשמו לניוזלטר שלי!

וקבלו עדכונים על טיולים שאני מארגן בארץ ובחו"ל , על המקומות שהכי כדאי לטייל בהם וכתבות עם עצות וטיפים על כל מה שקשור בטיולים וטבע.

תודה שהצטרפתם לניוזלטר שלי! בקרוב ישלח אליכם מייל ברוכים הבאים.