תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר “Yarivavraham.com”

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

עודכן בתאריך: נובמבר 2021

אחריות המוצר – אחריות המטיילים עצמית ואין בארגון הטיול אחריות או ביטוח לגופו של המטייל או לחפציו

ביטול – ביטול העסקה 24 שעות לפני מועד הטיול יחוייב בחיוב מלא
 
התחייבות לספק המוצר – לאחר התשלום יישלחו למטייל פרטי הטיול במלואם לכתובת דואר אלקטרוני

הערה חשובה-

במסגרת בניית האתר נעשו מאמצים רבים לאתר את כל בעלי הזכויות של הפריטים המופיעים בו . לצערנו לא הצלחנו למצוא את כולם . נשמח לקבל כל מידע נוסף בנושא שיאפשר לנו להשלים את החסר.

קדימון האתר:

Yarivavraham.com הוא אתר תדמית ייצוגי ובלעדי עבור יריב אברהם מדריך טיולים והשימוש באתר ובתכנים המוצגים בו באמצעות מכשירי קצה שונים כפוף לתנאי השימוש באתר (“תנאי השימוש”)

אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר ובתכניו מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלו.
השימוש באתר זה על כלל תכניו והשירותים המוצעים בו, לרבות הורדה של קבצים או מדיה, כגון תמונות, סרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים, עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
יובהר, כי תנאים אלה חלים על השימוש באתר ובתכנים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, סמארטפון מכל סוג, מחשבי כף-יד למיניהם וכיו”ב).

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצים השונים.
תוקפו של שינוי תנאי השימוש יחל מרגע פרסומו.
אם הנך מתחת לגיל 18, אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה יחד עם הוריך (או אפוטרופוס אחר). אם אתה (או הוריך) אינכם מסכימים לתנאי השימוש של האתר, כולם או חלקם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה שהיא.
אתר זה נועד לשימוש פרטי בלבד וכל שימוש מסחרי בו ללא קבלת הסכמתה מראש ובכתב של החברה הנו אסור.

תוכן האתר:

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות. אף על פי כך, יתכנו כשלים כלשהם בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג’ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר, ועוד. בהתאם לכך, איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת או מקום, ולא יינתן כל פיצוי כספי (או אחר) בשל הפסקת השירות/הורדת האתר או שירותים מסויימים.
קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הנם בבעלותם הבלעדית של יריב אברהם מדריך טיולים ואין לעשות בהם כל שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין בבירור כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני או פתוחים לשימוש הרחב. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר:

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש. בין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק כל הסבר או סיבה למשתמש האתר. הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה כדי להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר/מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע כלשהו, מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל עילה לתביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר יריב אברהם מדריך טיולים.

גילוי נאות:

באתר זה עשוי להעשות שימוש בקבצי קוקיז (בייחוד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים כדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים ולאפשר ניתוחים של תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוחי קליקים וזמן שהייה.
בכל העת — ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר — המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט:

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת שהיא, אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז מרכז.

ליצירת קשר בכל הנוגע לתנאי השימוש באתר, ניתן לפנות אלינו בכתובת להלן:

[email protected]

הרשמו לניוזלטר שלי!

וקבלו עדכונים על טיולים שאני מארגן בארץ ובחו"ל , על המקומות שהכי כדאי לטייל בהם וכתבות עם עצות וטיפים על כל מה שקשור בטיולים וטבע.

תודה שהצטרפתם לניוזלטר שלי! בקרוב ישלח אליכם מייל ברוכים הבאים.